World of TanksGraj za darmo

Hero Zero

Hero Zero 4.00/5 (80.00%) 1

Jest to darmowa gra przeglądarkowa o bardzo specyficznej tematyce. Wydana została w roku 2012, a jej największym plusem jest fakt, iż nie wymaga dużego nakładu czasu na rozgrywkę. Gracz wciela się w postać superbohatera, którego zadaniem jest rozwinięcie swych umiejętności do poziomu prawdziwych legend tego wymagającego fachu – Batmana czy Supermana.

Zagraj w grę

Na początku bierzemy się za ogólny wygląd naszej postaci i ustalamy jego cechy zewnętrzne. Życie naszego bohatera nie wygląda jednak tak kolorowo. Jest on bezrobotnym, szarym obywatelem, który topi swe wielkie smutki w kieliszku alkoholu (a właściwie w mnóstwie kieliszków). Z czasem jednak weźmiesz się za siebie i zaczniesz ćwiczyć. Twoja groźna postura wzbudzi szacunek i zaufanie wśród mieszkańców. W konsekwencji, zaczną oni zlecać Ci przeróżne misje do wykonania. Zadania te mogą być dwojakie – questy na czas lub misje zabijania określonej liczby potworów. Za to otrzymujesz pieniądze i rozwijasz się dalej. Jeżeli podoba Ci się kariera superbohatera to jest to gra właśnie dla Ciebie !

Hero Zero recenzja

Herozerogame to internetowa produkcja, która przybyła do nas prosto od niemieckiej firmy Payata. Zaczynamy zabawę w roli mizernego, uzależnionego od alkoholu bezrobotnego. Dopiero ciężki i powolny trening sprawi, że nabierzemy mięśni i siły i staniemy się prawdziwym pogromcom złoczyńców w naszym wielkim mieście. Po pierwsze musimy jednak przystąpić do ustalenia wyglądu naszego bohatera – a jest w czym wybierać. Twórcy gry oddali nam do dyspozycji mnóstwo możliwości ingerencji w aparycję sterowanej przez nas postaci. Po tych zabiegach przychodzi pora na fach superbohatera. Najpierw zapoznajemy się z prostym i przyjemnym samouczkiem (treningiem) który wyjaśnia nam co nieco na temat otaczających nas ludzi i tych, którzy będą niejako naszymi zleceniodawcami. Każda wykonana misja przynosi nam profity w postaci cennych punktów doświadczenia. Misje można podzielić na dwa rodzaje – czasowe i arenowe. Pierwsze sprowadzają się do ukończenia zadania na czas, o czym decyduje refleks i zwinność naszej postaci. O wiele ciekawsze są misje drugiego rodzaju, gdzie możliwości naszego superbohatera są wystawione na próbę w walce z przeróżnymi potworami. Każda zwycięska potyczka to doświadczenie i kasa za wykonanie misji. Pieniądze są nam potrzebne głównie do utrzymania i ekwipowania naszej postaci. Punkty doświadczenia służą z kolei rozwojowi czterech statystyk bohatera – siły, inteligencji, intuicji i kondycji. Gdy nabijemy sobie wysoki poziom, mamy możliwość zakupienia broni dystansowej, która znacznie zwiększa nasze możliwości i siłę bojową. Nasz bohater nie działa jednak na powietrze – i on potrzebuje regeneracji energii, co odbywa się przeważnie po północy. Podsumowując, gra Herozerogame to świetna rozrywka dla fanów superbohaterów, którzy choć na chwilę chcą się poczuć jak zawodowy heros. Gra jest całkowicie darmowa i nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Jest prosta i zrozumiała w obsłudze oraz posiada przyjemną, animowaną oprawę graficzną. Zarejestruj się już teraz!

hero zero